Horoskopi

Dashi

Hena ne shenjen e Akrepit per te disaten dite radhazi do te beje qe te ndjeheni te bezdisur nga gjith cka qe ju rrethon

Demi

Para cdo problemi eshte mire te mbani nje pozicion qe nuk le vend per interpretime te gabuara. Mbeshtetuni te morali juaj.

Binjaket

Mos ja lini gjith cka ne dore fatit. Sot pushoni pak qe te akumuloni energjite e duhura per nje jave te re intensive.

Gaforrja

Nese ne fushen profesionale era vazhdon te fryje e dobet, duke penguar pershpejtimet qe prisnit eshte rasti te hidheni ne veprim.

Luani

Beni mire te mendoni seriozisht per ndryshime ne jeten tuaj, ne menyre qe te shmangni nje pakenaqesi te hershme qe ju perndjek.

Virgjeresha

Do t ju nevojitet me teper se kurre dinakeria per ti dhene zgjidhje nje problemi. Zgjidhni me kujdes kujt duhet ti besoni.

Peshorja

Nje person qe nuk e prisnit ka per t ju sulmuar duke u shfaqur papritur armiqesor ndaj jush. Rriheni hekurin sa eshte i nxehte.

Akrepi

Me henen ne shenjen tuaj e keni te lehte te kontrolloni emocionet. Nje darke nen driten e qirinjve ska cka pse t ju frikesoje.

Shigjetari

Hena ne shenjen e Akrepit ka aftesine t ju beje te jeni ne humor te mire. Do te takoni dike qe prej kohesh nuk e shihnit.

Bricjapi

Nuk duhet te prisni ndonje dite me zhvillime. Sot gjith cka do te jete e qete. Kushtojini rendesi vetes dhe relaksohuni pak.

Ujori

Mos kerkoni gjithmone qe te jeni qendra e vemendjes. Tregohuni me te afrueshem, ndryshe do te humbni edhe miqte qe keni me prane.

Peshqit

Hena ben qe problemet t ju duken me te renda nga c mund te jene ne te vertete. Ndoshta, nje rrefim i sinqerte do te jete zgjidhja ideale.

RADIO ARTA LIVE
 

Pubblicitá
 
FOTO E JAVES
 
VIDEO E JAVES
 

POEZIJA E JAVES
 

ZOTI TI DHE UNE

Zoti Krijoj Token
Toka Tkrijoj Ty
Ti Linde Per Mua
Une Vdes Per Ty

BASHKPUNIME
 

www.RadioArta.Org

www.VS-Networks.Net

www.Dollogozhda.be

www.Kumanova24.Ch
www.gjithqka.info www.KaloMir.Com

www.KHG-Crew.Ws 

www.VideoShqipe.Ch

 

www.sporti-ks.com

 
Ndalohet Kopijimi Rreptesisht ----------------------------------Vizitoret Ne www.DoLLoPortaLL.Ch Jane --> 268227 visitatori
=> Vuoi anche tu una pagina web gratis? Clicca qui! <=
CopyRight By DoLLoPortal.Ch - Kontakt@DoLLoPortal.Ch Design By DoLLoPortal.Ch